Działalność

Poniżej wybrane prace, inicjatywy i przedsięwzięcia biznesowe, w które zaangażowany był Theodor lub które sam na przestrzeni lat powoływał do życia.

Otwarta Rampa (2016 - do dziś)

Od lipca 2016 Theodor współpracuje z Teatrem Rampa jako koordynator projektów w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2022 „Otwarta Rampa”. Zakres obowiązków :
– Tworzenie koncepcji wydarzeń dla mieszkańców Targówka
– Organizacja wydarzeń aktywujących lokalną społeczność
– Tworzenie opisów wydarzeń ; Promocja ; Współprowadzenie social media
– Animacja kultury ; Praca z młodzieżą ;
– Współpraca z zewnętrznymi instytucjami / organizacjami

Dowiedz się więcej o działaniach Otwartej Rampy : Oficjalny fanpage

Budżet Partycypacyjny (2016 - do dziś)

Theodor jest członkiem zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego na rok 2017/18 w dzielnicy Targówek.
Dowiedz się więcej o budżecie : Oficjalna strona Budżetu 

Felietony / Magazyn Vaib ; Popkiller ; 38milionow (2016 - do dziś)

W latach 2007-2009 Theodor pisywał felietony z dziedziny finansów na różne blogi tematyczne, większość z nich nie istnieje do dziś, kilka felietonów można znaleźć na portalach artelis lub eioba.

Od 2012r. Theodor prowadził autorski blog. Mimo braku regularności wpisów, czy określonej tematyki blog wyświetlony został dotąd przeszło 50 tysięcy razy. Ostatnie wpisy na blogu powstały pod koniec 2015r, wszystkie stanowią przemyślenia artysty na bliżej nieokreślone tematy Od 2015r. prowadził on kilka różnorodnych fanpagy popularnonaukowych (nieistniejących lub częściowo przeniesionych na niniejszą stronę, do dnia dzisiejszego)

Od 2016r. rozpoczął współpracę jako felietonista z Magazynem VAIB, portalem popkiller.pl oraz portalem 38milionow.pl wybrane felietony znajdują się w dziale „czytelnia„.

Jeśli chciałbyś by Theodor pisał dla Twojego portalu napisz na : theodormusi@gmail.com (w tytule wpisz : propozycja pisania)

Zajrzyj do :
Magazyn VAIB : strona www. // oficjalny fanpage
Popkiller.pl : strona www // oficjalny fanpage
38milinow.pl : strona www // oficjalny fanpage

SB Maffija (2015 - 2016)

Współprace z SB Maffiją Theodor rozpoczął w drugiej połowie 2015r. Celem było przerodzenie niesformalizowanej zbudowanej przez Solara i Białasa marki w funkcjonującą firmę. Theodor odpowiedzialny był więc za
– Planowanie i koordynowanie prac nad funkcjonalnością strony i sklepu internetowego
– Tworzenie merytorycznej zawartości oraz obsługa strony internetowej.
– Prowadzenie sklepu wytwórni, obsługa klientów, prowadzenie wysyłek towarów.
– Samodzielne zarządzanie biurem / magazynem.
– Produkcja odzieży, koordynowanie projektów wydawniczych i współpraca z zaangażowanymi podmiotami (szwalnie, hafciarnie, graficy, fotograf, modele itp)
– Prowadzenie wewnętrznej księgowości firmy i współpraca z biurem księgowym.

Współpraca została zakończona z końcem lipca 2016 jednak „SB Maffija (nadal) się rozwija”
Sprawdź co u nich :  Sklep wytwórni  ; Oficjalny fanpage

SeenOnStage / Organizacja wydarzeń (2014 - 2016)

Theodor zajmował się organizacją różnorodnych wydarzeń kulturalnych – opisy wybranych spośród nich znajdziecie w dziale „Kultura„: w tym m.in Targi marek HipHopowych ; Studio Plenerowe ; pokazy filmowe ; koncerty ; liga freestyle ; spotkania z goścmi ; przeglądy artystyczne ; audycje radiowe ; festiwal muzyczny ; warsztaty dla młodzieży.

– Współpracował m.in z : Urząd dzielnicy Targówek, Teatr Rampa, Teatr Powszechny, DK Świt, DK Zacisze, NZS UW, NZS PW, „Słowo zabiera głos”, WBW / Microphone Masters, The Wall Festiwal ; HipHop Kemp (festiwal w Czechach), Agencja Joytown, Warszawska Giełda Płytowa, Prosto, Diil, SmokeStoryGroup, Bajzel Shop, Preorder.pl, Diamante Wear, RapGra Bemowo, Szacun, wiele klubów na terenie całego kraju.

– W ciągu 2,5 roku liczba zorganizowanych przeze mnie wydarzeń samodzielnie lub we współpracy wyniosła blisko 20

Sounds Of Street / Studio nagrań (2013 - do dziś)

SoundsOfStreet to domowe studio nagrań, ukierunkowane głównie na realizację wokali.
Powstało w 2013r. z inicjatywy Thedora oraz Karola „Dzieciaka” Smyka. Od 2016r. jedynym właścicielem studia jest Theodor. Od powołania do życia, przez budowę elementów akustycznych wg projektów Dzieciaka, po promocję studia Theodor dbał o każdy element funkcjonowania studia. Aktualnie głównie pracuje jako realizator z artystami nagrywającymi w studio oraz zarządza codzienną pracą studia.

W SoundsOfStreet nagrywali m.in  : 
Wojtek Sokół ; Ten Typ Mes ; Eldo, Miki (Kontrafakt) ; Wdowa ; Kuba Knap ; Solar ; Proceente ; Bleiz ; Ania Sool ; Theodor ; Mi-La ; Kuban ; Toczek ; Murzyn ; Jędrzej ; Ozzy ; Mondry i Gupi ; Mada (Zetenwupe) ; Monika Dąbrowska ; Ailo ; Emcef ; Arow ; Bonez ; Ruda ; Skajsthelimit ; TMS ; Sughar ; FunmkMaster Winio ; Dellis ; Samar ; Vouec (ProWoKacja) ; Akuwe ; Wd-oS ; Madafakerz ; John87 ; Arczi ; Lajon ; Kot Kuler ; Peti ; Melania Śmigielska ; Wawson ; Fotoz Muz ; Polak CT ; Docent ; Lucyfer ; Rudy ZTZ ; Wolski Styl Życia ; Daro ; Nikone ; Zaber ; Smoua ; Skorpion ; Kam Jumanji i inni.

Zapraszamy na oficjalny fanpage studia : https://www.facebook.com/SoundsOfStreet
Niebawem powstanie dział na stronie poświęcony SoundsOfStreet.

Alkopoligamia.com (2010 - 2013)

Pod koniec 2010r. już jako artysta w ramach wytwórni Alkopoligamia.com, Theodor podjął w niej również pracę przy obsłudze sklepu internetowego. Do jego obowiązków należało m.in :
– Obsługa klientów sklepu internetowego
– Zarządzanie wysyłką  (w tym przy wielotysięcznej sprzedaży płyt).
– Opieka nad magazynem / inwentaryzacje / monitorowanie zaopatrzenia.
– Współpraca z artystami wytwórni
– Obsługa stanowisk sprzedażowych podczas festiwali i koncertów z udziałem artystów reprezentujących wytwórnie.

Oficjalny fanpage Alkopoligamia.com : https://www.facebook.com/alkopoligamiacom
Sklep wytwórni : http://sklep.alkopoligamia.com/

Study Of Success / Szkolenia (2008 - 2010)

W latach 2008-2010 Theodor prowadził własnej działalności gospodarczej w ramach której  prowadził szkolenia.

Zakres prowadzonych szkoleń to m.in :
– Sprzedaż bezpośrednia (w tym specjalne programy szkoleń ze sprzedaży dla branży finansowej).
– Podstawy finansów / Szkolenia wdrażające dla nowych pracowników branży finansowej.
– Sztuka rozpoznawania potrzeb
– Inteligencja finansowa
– Szkolenia zmiany postaw
– Zarządzanie zespołami sprzedażowymi
– Organizacja pracy własne

Finanse (2007 - 2008)

Theodor rozpoczął pracę jako Doradca Finansowy / przedstawiciel handlowy w jednej z prężnie rozwijający się firm w zakresie Doradztwa Finansowego.

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy pracy znalazł się wśród najlepiej sprzedających przedstawicieli w firmie za co został wyróżniony wyjazdem do Londynu na specjalistycznie szkolenia w EGG tower. Po ukończeniu pierwszego kwartału pracy został awansowany na stanowisko kierownicze gdzie odpowiedzialny był za zarządzanie pracą 12-14 os. zespołu sprzedażowego.

Jeszcze w tym samym roku został wyróżniony wyjazdem do Monte Carlo za wyniki sprzedaży podległego zespołu jako jeden z najlepszych menadżerów niższego szczebla.

W tym okresie zaczynał pisać również pierwsze felietony z zakresu finansów. Przechodził liczne szkolenia z zakresu finansów, funkcjonowania rynków finansowych i produktów na nim funkcjonujących.

Szkolenia NLP / MLM / Początki (2003-2007)

Jeszcze uczęszczając do liceum Theodor stawał się zagorzałym fanem psychologii. Doczytywał po godzinach informacje na temat złożoności ludzkiej natury. W 2003 natrafił na bezpłatne warsztaty z NLP i na kilka lat dość mocno wciągnął go ten temat.

W 2005r (rok w którym zdawał maturę) współpracował już z fundacją Laurus Nobilis organizującą szkolenia z zakresu Neurolingwistycznego Programowania prowadzone przez Grzegorza Halkiewa i Anne Opalę, rekrutując uczestników szkoleń. Jako 18 latek, opracowywał więc ulotki, rozwieszał ogłoszenia na wyższych uczelniach o kierunku psychologicznym i zamieszczał informację na forach poświęconych podobnej tematyce. Skutek nie był powalający, jednak w tym samym roku, sam zdążył jeszcze przejść kurs „Praktyk NLP”.

W 2006 był również zaangażowany w zespół mający wprowadzać do Polski testy predyspozycji zawodowych oparte na NLPowskich metaprogramach. Kilkumiesięczne prace nad tym produktem ostatecznie jednak nie dały pożądanych rezultatów i zrezygnowano z wprowadzenia testów a Theodor podjął pracę jako przedstawiciel handlowy / koordynator w firmie organizującej szkolenia językowe. W nowej firmie do jego zadań należało
– Aktywne poszukiwanie klientów
– Sprzedaż bezpośrednia
– Rozpoznanie potrzeb, wyszukanie lektorów i organizacja szkoleń
– Koordynowanie przebiegu szkoleń.

W latach 06/07 równolegle podejmował się przeróżnych prac/zajęć : Angażował się w różne programy MLM, pracował jako agent w centrum odszkodowań, agent nieruchomości, uczestniczył w kursach, warsztatach, wykładach, chodził na spotkania stowarzyszeń, grup networkingowych itp.

Przebyte kursy i szkolenia

Uzupełnimy wkrótce.