Już dziś rusza kolejna niecodzienna inicjatywa Theodora. Kluby dyskusyjny. Startujemy o 18:00 w Localu na mokotowie.
Klub powstał by w zalewie płytkiego podejścia do życia, powierzchownych znajomości i niewiele wnoszących dialogów móc wspólnie zastanowić się co w zasadzie jest ważne. W co wierzyć. Jak żyć ?

Pełne info z WYDARZENIA NA FACEBOOKU :

Klub Dyskusyjny to otwarte spotkanie dla wszystkich którzy chcą porozmawiać o tym „jak żyć”.

Sugerowany temat pierwszego spotkania „Ile pieniędzy potrzeba do szczęścia” – czyli o tym czy pieniądze dają szczęście ? Jeśli tak to od jakiej kwoty ? czy kariera jest tak ważna jak mówią ? Ile to znaczy być biednym a ile bogatym ? o co chodzi z tym całym konsumpcjonizmem ? co potrzebujemy kupić by żyło nam się dobrze ? czy jak masz mniej to znaczy że jesteś gorszy od tego co ma więcej ?

Oczywiście temat może zostać zmieniony w pierwszych 3 miniutach spotkania bo wszystko zależy od uczestników. (Dajcie znać czy powyższy Wam się podoba) – Wszystkich którzy się wybierają zachęcam do znalezienia ciekawych myśli, cytatów, historii, przykładów które mogą uatrakcyjnić rozmowę

REGULAMIN SPOTKAŃ :
1.) Staramy się przychodzić na czas ze względu na wzajemny szacunek.
2.) Szanujemy odmienne poglądy innych, nie oceniamy innych itp.
3.) Dyskusje toczymy w kulturalny sposób, nie obrażamy innych itp (to nie forum internetowe :))
4.) Celem uczestników spotkania jest wyjść z niego niekoniecznie z tym samym poglądem z którym się przyszło – wspólnie szukamy najlepszego możliwego poglądu na daną sprawę. A to oznacza konieczność przychodzenia na spotkanie z otwartą głową.

Jak ktoś ma pomysł co tu należy dopisać jeszcze to piszcie w postach !

PS : Liderem spotkania jest Theodor. Lider w tym kontekście oznacza jednak bardziej coś w stylu moderatora niż gościa z którym jest to spotkanie, czy który ma prowadzić jaki warsztat czy coś. Uznajemy względną równość na spotkaniu. 5!