Regulamin sklepu

Sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysyłkową pod adresem www.theodormusi.com jest własnością firmy:

Study Of Success, Artur Lewandowski
Smoleńska 75/48
03-528 WARSZAWA
NIP: 5242561822
REGON: 141372488

Adres korespondencyjny sklepu oraz nr rachunku bankowego :

Theodormusi.com
Smoleńska 75/48
03-528 Warszawa
66 1140 2004 0000 3502 7587 1101

ZAMÓWIENIA I WARUNKI DOSTAWY

1. Zamówienia w sklepie theodormusi.com (www.theodormusi.com) można składać za pomocą internetowego formularza zawartego na stronie sklepu;

2. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu. W przypadku nieotrzymania mailowego potwierdzenia, zamówienie mogło nie zostać przyjęte – prosimy w takim przypadku o kontakt z obsługą sklepu (pod adresem theodormusi@gmail.com

3. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w terminie maks. 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Wyjątkiem mogą być zamówienia złożone w trybie preorderowy / przedsprzedażowym.
W sytuacjach wyjątkowych zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia terminu realizacji zamówienia (np. w okresie premier i preorderu płyt oraz gdy zamówienie dotyczy produktów specjalnych).
Wszystkie zamówienia po wpłacie realizowane są za pośrednictwem przelewu bankowego.

Wszystkie wysyłki realizowane są poprzez pocztę polską. Przesyłka nadawane są listem lub paczką poleconą priorytetową.

4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, usuwanie z oferty towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

6. Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od zamówień błędnie złożonych oraz w przypadku braku kontaktu mailowego z klientem, braku towaru, uiszczeniem nieprawidłowej wpłaty przez klienta oraz w sytuacjach wyjątkowych. W razie odstąpienia od umowy przez sprzedającego kupującemu należy się zwrot wpłaconych środków.

7. Zamówienia “po wpłacie”, nieopłacone w terminie 14 dni od daty złożenia zamówienia mogą zostać anulowane bez konsultacji z klientem. Klient zostanie poinformowany po anulowaniu zamówienia.

8. Złożenie zamówienia w sklepie sbmaffija.com jest jednoznaczne z akceptacją jego regulaminu.

ZNACZENIA NAZW STATUSÓW

Status on hold / wstrzymane / oczekujące na wpłatę – oznacza złożone zamówienie za które wpłata nie została jeszcze zaksięgowana na koncie sklepu. W poszczególnych przypadkach może to zająć 1-2 dni robocze. Płatności przelewem księgowane są zwykle następnego dnia. Jeśli dokonałeś przelewu a nie otrzymałeś systemowego maila o zmianie statusu w ciągu 1-2 dni roboczych prosimy o kontakt ze pod adresem theodormusi@gmail.com W okresie utrzymywania się tego statusu zamówiony towar jest zarezerwowany dla klienta w stanach magazynowych.
W trakcie realizacji – oznacza, że wpłata za zamówienie została zaksięgowana. Zamówienie oczekuję na wysłanie.
Zrealizowane – oznacza, że zamówienie zostało opracowane oraz wysłane do klienta. Czas dostarczenia zamówienia to zwykle 1-2 dni robocze. W poszczególnych przypadkach może trwać to dłużej, w zależności od działania przewoźnika
Anulowane – Zamówienie anulowane w skutek mailowego polecenia klienta w przypadku błędnie złożonych lub zdublowanych zamówień. Lub anulowane z powodu przedłużającego się okres nie opłacenia zamówienia (14 dni)

WYMIANA

W przypadku gdy rozmiar zakupionego towaru jest nieodpowiedni istnieje możliwość wymiany na inny w ciągu 10 dni roboczych od daty jego otrzymania. W tym celu prosimy najpierw skontaktować się pod adres theodormusi@gmail.com, aby ustalić czy w magazynie jest dostępny towar w innym rozmiarze. Warunkiem przyjęcia wymienianego towaru jest jego idealny stan: towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być zniszczony ani uszkodzony. Wymieniany towar prosimy przesłać na własny koszt z dopiskiem “wymiana”, dołączając opis sytuacji, powód wymiany oraz numer zamówienia.

Produkty zakupione na przecenach i w ramach wszelkich promocji nie podlega wymianie.

UWAGA: Koszty wysyłki wymienianego towaru do Klienta są identyczne z kosztami wysyłki. Prosimy dołączyć odliczoną kwotę do wysyłanego do nas towaru lub przelać środki na konto bankowe.

REKLAMACJE

W przypadku gdy towar jest wadliwy lub istnieje inny powód do złożenia reklamacji, prosimy o kontakt z obsługą sklepu na adres theodormusi@gmail.com w ciągu 10 dni roboczych od daty jego otrzymania. W uzasadnionych przypadkach klientowi przysługuje prawo wymiany na inny egzemplarz lub model lub jeśli nie ma takiej możliwości- zwrot wartości zamówionego towaru. Nie podlegają reklamacji uszkodzenia wynikające z naturalnego zużycia towarów oraz ich elementy ozdobne (ozdobne guziki, zamki, metki, sprzączki).

W przypadku niedostarczenia paczki prosimy o kontakt z obsługą sklepu pod adresem theodormusi@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu : 515 985 360. Pomożemy ustalić przyczynę oraz w uzasadnionych przypadkach złożymy reklamację u przewoźnika oraz wyślemy ponownie towar (lub w przypadku jego braku) zwrócimy pieniądze. Termin zgłoszenia reklamacji z powodu niedostarczenia paczki nie może być jednak dłuższy niż 30 dni od złożenia zamówienia w naszym sklepie.