Klub Antidotum

Przestrzeń Grafenberga

Klub Vena

Paragraf 51

Klub Hormon

Klub Live

Klub Graffiti

Boiska na Wilanowskiej

Klub Robinson

Klub Mega

Eskulap

Klub Ucho

Plaża miejska

Klub Alchemia

Amfiteatr Twierdza Boyen

Muszla Koncertowa w Parku Praskim

Klub Harenda

Klub Vip

Klub Gwint

Klub Kuźnia

Klub Parlament

Sala Kina Bajka

Dom Kultury Żyrardów

Klub Kwadratowa

Klub Piwnica

Klub Indecks

Klub pod Masztami

Klub Loft

Klub Palladium

Klub Galeria

Plaża miejska

Amfiteatr w Błoniach

Młodzieżowy Dom Kultury

Dom Kultury Piaseczno

Klub Savoy

Hala Sportowa Bielany

Klub Muzyczny Fabryka

Klub NewDeep

Klub Highlander

Klub Harlem

Strzelce

Amfiteatr w Parku Sowińskiego

Klub Depozyt 44

Klub Pretekst

Klub Nisza

Klub MBM

Klub Słowianin

Klub Kultura

BFB IV

Klub NRD

Klub The Fresh

Klub Kotłownia

Whisky Bar

Klub Andergrant

Kampus AWFiS

Klub Fonobar

ZSI nr 62

Ogródek MZOS

Barka przy moście świętokrzyskim

Klub Blue

Amfiteatr w Siedlcach

Klub Vegas

Klub Teatr

Klub Arka

Katakumby

Centrum Stocznia Gdańska

Radio Luxemburg

Scena Miejska

Klub "pod amfiteatrem"

Rynek Miejski

Klub Obiekt znaleziony

Klub Czekolada

Klub Opium

Hala Sportowa

Klub Czekolada

Klub Balsam

Klub Vis a vis

Klub drugi dom

Scena miejska

Klub White Chocolate

Klub Karmel

Klub Cogitatur

Mjuzik Pub

Klub Tatoo

Pub pod czerwonym diabłem

Klub Tiffany's

Klub Kocynder

Klub Ciacho

Klub Fregata

Bar Zacisze

Dom Kultury Ozorków

Klub Grawitacja

Klub Scena

Klub Skwer

Be4Club

Klub Ijlicz

Klub Mienta

Klub Kornel

Hotel Mariott

Klub Alibi

Klub Bunkier

Klub Wytwórnia

Studio Tęcza

Klub Pinezka

Klub rotunda

Klub Wspak

Kampus Politechniki Białostockiej

ósmy dzień tygodnia

Why Not

Klub Butik

Radio Czwórka

Klub Stare Kino

Miejski amfiteatr

Klub Tabu

HipHop Kemp

Klub PRL

Klub Klinika

Klub Grande Lup

MCKSIR

Klub Kiwi

Klub Muzyczny K10

Klub Mandala

Klub Remont

Klub 1500m2

Radio Bemowo

Klub 55

Klub Sen Pszczoły

Białołęcki Ośrodek Kultury

Klub Mewa Towarzyska

Klub Dom

Park Wiecha

Tor Wyścigów służew

Hocki Klocki

Klub Arytmia

Eskperyment

Klub Luka

Klub Buffet

Pałac Kultury i Nauki

Crossfit Dopamine

Sklep Serum

Local Na Mokotowie

Szkoła Podstawowa

Klub Glow

Przybij Piątaka

Klub Rejs

Klub NiePowiem

Kuźnia Talentów

Klub Proxima

Klub Reset

Klub Medyk,

Świdnicki Ośrodek Kultury

Klub Labirynt

Bedroom Club

Radio Kampus

Klub Insomnia

Kółko i Krzyżyk

Ośrodek Kultury w Kutnie

Teatr Rampa

Teatr Powszechny,

Klub Scala

Dusseldorf - wspólna sprawa

Aachen, Wspólna sprawa

Kokkino Nero - Student Camp

Czarny Melonik

Klub Rura

Plaża nad zalewem

Fortclub

Klub

MOK

CK w Ełku

MINIONE WYDARZENIA :

2017

07.12.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) GAPA HipHop 2017 – Event-Co
06.12.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) JazzState Mokotów#7 Jerzy Mazzoll Arytmic session – Event-Co
03.12.2017 – Warszawa (BIałołęcki Ośrodek Kultury) Shaketerapy – BOK
02.12.2017 – Warszawa (BIałołęcki Ośrodek Kultury) Dzień Wolontariusza OPS – BOK
02.12.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) LocalSounds#3 – Event-Co
30.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s04u23 – Event-Co
29.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) JazzState Mokotów #5 – EventCo
26.11.2017 – Warszawa (BOK Głębocka 66) Balet Giselle – BOK
25.11.2017 – Warszawa (BOK Głębocka 66) Dream of Broadway / Jakub Wocial – LiderBOK
25.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Anusz, Finger i goście 11 lat za dekami – Event-Co
24.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Warsaw Pepero Day – Kpop Party – Event-Co
23.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Standup nolimits OpenMic – Event-Co
22.11.2017- Warszawa (Local na Mokotowie)  JazzState Mokotów #4 – Event-Co
18.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie)  Karwel – Talent lub Normalność – koncert premierowy – Event-Co
17.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Filipchuck 30th Bday – Gramy dla zwierzaków – Event-Co
16-17.11.2017 – Warszawa (BOK Głębocka 66) Konferencja “Miejsca Otwarte” – LiderBOK
16.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s04u22 – Event-Co
15.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) JazzState Mokotów #4 – Event-Co
10.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Victory Dance (Sensithief x PDE) – Event-Co
08.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) JazzState Mokotów #3 – Event-Co
04.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) LocalSounds #2 – Event-Co
02.11.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s04u21 – Event-Co
31.10.2017- Warszawa (Local na Mokotowie) Haloween Funfest – Costume Party – Event-Co
28.10.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) Bajkopodróże – twórcze czytanki – BOK
28.10.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) Czytamisie – BOK
27.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Spalto & Niemili – koncert premierowy – Event-Co
26.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) Standup NoLimits – Open Mic – Event-Co
25.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) JazzState Mokotów #2 – Event-Co
21.10.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) Dzień Węgierski (Koncert Joszko Broda) – LiderBOK
20.10.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) Dzień Seniora (Koncert Jerzy Połomski) – LiderBOK
19.10.2017 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s04u20 – Event-Co
15.10.2017 – Warszawa (BOK Głębocka 66) Zagrajmy, festiwal gier planszowych – LiderBOK
15.10.2017 – Warszawa (Teatr Powszechny) Muzyka pod Blokiem Praga płd – organizator
14.10.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) – Muzyka pod Blokiem Targówek – organizator
13.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – JazzState #1 – Event-co
12.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – StandUp NoLimits – OpenMic – Event-co
12.10.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Ani Mru Mru / Ostatnie takie trio – BOK
08.10.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Zbrodnia i Kara – spektakl z audiodeskrypcją – LiderBOK
07.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – LocalSounds#1 – Event-Co / Prowadzenie
06.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – Pierwszy Piątek Października – Event-co
06.10.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Legendarium – BOK
05.10.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u19 – Event-Co
28.09.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – Standup NoLimits OpenMic – Event-Co
24.09.2017 – Warszawa (BOK Głębocka 66) – Happy Jazz – LiderBOK
23.09.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – Jay Nowakowski, muzyka na żywo – Event-Co
23.09.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury vg) – Scena małego widza z Teatrem BAJ – LiderBOK
22.09.2017 – Warszawa (BOK Głębocka 66) – Kompania Teatralna Mamro – Legendarium – LiderBOK
21.09.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u18 – Event-Co
17-20.09.2017 – Francja Południowa / Marsylia – Trip
09.09.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Michał Urbaniak, Urbanator – LiderBOK
08.09.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – Nowe otwarcie
07.09.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u17
24.08.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u16
20.08.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Wyprzedaż Garażowa – LiderBOK
18-19.08.2017 – Kraków (Live Festiwal) – Pezet (Road-Men.)
17.08.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – StandUp w Antrakcie #4 – Kacper Ruciński
10.08.2017- Warszawa (Local na Mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u15
03.08.2017- Warszawa (Głębocka 66) – StandUp w Antrakcie #3 – Łukasz Lotek Lotkowski
29.07.2017- Ełk (Centrum Kultury w Ełku) – Wojtek Mazolewski Quintet (Road-Men.)
27.07.2017- Warszawa (Local na Mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u14
20.07.2017- Warszawa (Głębocka 66) – StandUp w Antrakcie #2 – Rafał Pacześ
13.07.2017- Warszawa (Local na Mokotowie) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u13
07-11.07.2017 – Austria północna – Trip
06.07.2017- Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) StandUp w Antrakcie #1 – Bękarty StandUpu
15.06.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u12
13.06.2017 – Warszawa (Głębocka 66) – Pokaz Sekcji BOKu
11.06.2017 – Warszawa (Park Henrykowski) Piknik Białołęka Pożyteczna
10.06.2017 – Warszawa (Skwer Wiecha) Finał Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha
10.06.2017 – Warszawa (Głębocka 66) – Festiwal Wegełęka
01.06.2017 – Warszawa (Local na Mokotowie) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u11
27-29.05.2017 – Drezno, Belantis, Die Bastei – Trip
24.05.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – II etap regionalnych eliminacji do konkursu WygrajSukces
20.05.2017 – Warszawa (Białołęci Ośrodek Kultury) – Noc Muzeów / Białołęka Podziemna (Fundacja AVE)
18.05.2017 – Warszawa (Local na mokotowie) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u10
14.05.2017 – Warszawa (Białołęci Ośrodek Kultury) – TANGO (Fundacja Partytura)
08.05.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) Półfinał Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha
04.05.2017 – Warszawa (Local na mokotowie) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u09
28.04-01.05.2017 – Ryga, Łotwa – Wilno, Litwa – Trip
20.04.2017 – Warszawa (Local na mokotowie) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u08
06.04.2017 – Warszawa (Local na mokotowie) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u07
02.04.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Wiosenny Jarmark Sąsiedzki
30.03.2017 – Warszawa (Klub Remont) – Eliminacje na juwenalia PW – Juror
24-26.03.2017 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – XVIII Garderoba Festiwal Teatrów Niezależnych
23.03.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u06
12-15.03.2017 – Paryż, Francja – Trip
09.03.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u05
23.02.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u04
14.02.2017 – Warszawa (Dom Kultury Świt) Bal walentynkowy dla dziadków i wnuczków.
11.02.2017 – Warszawa (Dom Kultury Świt) Bitwa Freestylowa – finał 3 sezonu WLW
09.02.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u03
07.02.2017 – Warszawa (Local Na mokotowie) Klub Dyskusyjny #MyślenieNieBoli #1 – organizator
26.01.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u02
12.01.2017 – Warszawa (Teatr Rampa) WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s04u01

 

 

2016
22.12.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Wigilia WLW
16.12.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Twój Głos – instrukcja obsługi (warsztaty) – organizacja
14.12.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Na co wydasz pół milion? (o budżecie partycypacyjnym)
09.12.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Otwarta Rampa Świątecznie
08.12.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u24 – Prowadzenie imprezy
26.11.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Strzał Poetycki – Bob Dylan
24.11.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u23 – Prowadzenie imprezy
10.11.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u22 – Prowadzenie imprezy
27.10.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u21 – Prowadzenie imprezy
15.10.2016 – Białystok (Klub Rejst) – WBW Grand Prix Białegostoku – Sędzia
13.10.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u20 – Prowadzenie imprezy
29.09.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u19 – Prowadzenie imprezy
15.09.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u18 – Prowadzenie imprezy
01.09.2016 – Warszawa (Teatr Rampa) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u17 – Prowadzenie imprezy
18.08.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u16 – Prowadzenie imprezy
14.09-01.09.2016 – Warszawa (Park Wiecha na Targówku) Konkurs na Mural przed Teatrem Rampa – organizator
03.08.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u15 – Prowadzenie imprezy
21.07.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u14 – Prowadzenie imprezy
07.07.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u13 – Prowadzenie imprezy
23.06.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u12 – Prowadzenie imprezy
13.06.2016 – Kutno (OŚrodek kultury w Kutnie) Festiwal Złoty Środek Poezji – konkurs 1 wiersza – uczestnik
09.06.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u11 – Prowadzenie imprezy
26.05.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u10 – Prowadzenie imprezy
12.05.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u09 – Prowadzenie imprezy
28.04.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u08 – Prowadzenie imprezy
14.04.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u07 – Prowadzenie imprezy
08.04.2016 – Toruń (Klub NRD) – Koncert Theodor
31.03.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u06 – Prowadzenie imprezy
17.03.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u05 – Prowadzenie imprezy
12.03.2016 – Lublin (Klub kółko i krzyżyk) – Koncert Theodor
06.03.2016 – Wrocław (Klub Insomnia) Trzej Królowie Mikrofonu Dolny Śląsk vs Pomorze – Prowadzenie imprezy
05.03.2016 – Białystok (Klub Rejs) – Koncert Theodor
03.03.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u04 – Prowadzenie imprezy
28.02.2016 – Warszawa (radio Kampus) Kampus Beatbox battle
27.02.2016 – Łódź (Bedroom Club) – Koncert Theodor
26.02.2016 – Stalowa Wola (klub Labirynt) – Koncert Theodor
18.02.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u03 – Prowadzenie imprezy
13.02.2016 – Świdnica (Świdnicki Ośrodek Kultury) Wielka Rapsodia Świdnicka – Koncert Theodor
06.02.2016 – Warszawa (Klub Harenda) Koncert premierowy BezOkazji – Koncert – Theodor
04.02.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u02 – Prowadzenie imprezy
23.01.2016 – Warszawa (Klub Harenda) Finał 2 sezonu WLW – prowadzenie imprezy
22.01.2016 – Gdańsk (klub Medyk) Trzej Królowie Mikrofonu Pomorze vs Dolny Śląsk – Prowadzenie imprezy
21.01.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) Warszawska Liga Wolnostylowa s03u01 – Prowadzenie imprezy
19.01.2016 – Wrocław (Klub Reset) Wrocławska Liga Freestyle #1 pierwsza ustawka – Prowadzenie imprezy

 

 

 

2015

22.12.2015 – Warszawa (local na Mokotowie) – Wigilia WLW
12.12.2015 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Bitwa o Białołękę
10.12.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u25 – organizator
04.12.2015 – Warszawa (Klub 55) GAPA 2015 – HipHop / Koncert premierowy Białasa – prowadzenie imprezy / wpsółorganizator
28.11.2015 – Warszawa (Proxima) – WBW Finał – Stage Menadżer / Współorganizator
26.11.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u24 – organizator
12.11.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u23 – organizator
04.11.2015 – Mińsk Mazowiecki (Kuźnia Talentów) Warsztaty z młodzieżą (Emocje w muzyce) – prowadzący
31.10.2015 – Warszawa (NiePowiem) – WBW Grand Prix #6 – prowadzenie imprezy / współorganizator
29.10.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u22 – organizator
24.10.2015 – Białystok (Klub Rejs) – WBW Grand Prix #5 – prowadzenie imprezy / współorganizator
17.10.2015 – Wrocław (Klub Przybij Piątaka) – WBW Grand Prix #4 – prowadzenie imprezy / współorganizator
15.10.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u21 – organizator
10.10.2015 – Gdańsk (Klub Buffet) – WBW Grand Prix #3 – prowadzenie imprezy / współorganizator
03.10.2015 – Łódź (Klub Glow) – WBW Grand Prix #2 – prowadzenie imprezy / współorganizator
01.10.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u20 – organizator
26.09.2015 – Warszawa (Klub Harenda) – WBW Grand Prix#1 – prowadzenie imprezy / współorganizator
17.09.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u19 – organizator
03.09.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u18 – organizator
20.08.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u17 – organizator
13.08.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u16 – organizator
23.07.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u15 – organizator
18.07.2015 – Warszawa (Sen Pszczoły) – Daję Słowo / Bitwa Freestyle – prowadzenie / współorganizator
09.07.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u14 – organizator
25.06.2016 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u13 – organizator
19.06.2015 – Warszawa (Klub Remont) – Freemont / Bitwa Freestylowa – prowadzenie imprezy
11.06.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u12 – organizator
30.05.2015 – Konkurs na Skok ze spadochronem / Dobra Energia !
28.05.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u11 – organizator
14.05.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u10 – organizator
29.04.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u09 – organizator
15.04.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u08 – organizator
14.04.2015 – Warszawa (szkoła podstawowa nr. 28) – Spotkanie z dziećmi / Zawód artysta – prowadzący
02.04.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u07 – organizator
19.03.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u06 – organizator
05.03.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u05 – organizator
25.02.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – Beatbox Battle League #3 – organizator
19.02.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u04 – organizator
28.02.2015 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #18 – prowadzący imprezę / organizator
05.02.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u03 – organizator
30.01.2015 – Warszawa (Klub Harenda) – WLW – Finał 1 sezonu WLW – prowadzący / organizator
29.01.2015 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #17 – prowadzący imprezę / organizator
24.01.2015 – Warszawa (klub Harenda) Koncert premierowy #PierwszeDemo – koncert Theodor
24.01.2015 – Warszawa (Sklep Serum) Spotkanie z fanami : Theodor / Ad.M.A. / Dolar
22.01.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u02 – organizator
10.01.2015  – Warszawa (crossfit dopamine) Pierwszy klip Theodora
08.01.2015 – Warszawa (Local na mokotowie) – WLW – Warszawska Liga Wolnostylowa s02u01 –  organizator

2014

18.12.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Wigilia WLW
16.12.2014 – Warszawa (Teatr powszechny) Freestyle / Rap Battle – organizator
13.12.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #16 – prowadzący imprezę / organizator
11.12.2014 – Warszawa (Klub Harenda) : NZS UW – Koncert Elizy Banasik. / współorganizator
11.12.2014 – 27.11.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Warszawska Liga Wolnostylowa #23 – Prowadzenie imprezy
03.12.2014 – Warszawa (Klub 55) GAPA 2014 Hip-Hop // Koncert Quebonafide
02.12.2014 – Warszawa (Arytmia) Beatbox Battle League #2 – organizator
29.11.2014 – Warszawa (klub Proxima) WBW – Finał – stage menadżer / współorganizator
27.11.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Warszawska Liga Wolnostylowa #22 – Prowadzenie imprezy
20.11.2014 – Warszawa (Pałac kultury i młodzieży) RapBattle League #4 – prowadzenie imprezy
15.11.2014 – Gdańsk (Klub Buffet) WBW Grandrpix #4 – juror / Współorganizator
14.11.2014 – Warszawa (Klub Eksperyment) SpinDaMajk – prowadzenie / współorganizator
13.11.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Warszawska Liga Wolnostylowa #21 – Prowadzenie imprezy
08.11.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #15 – prowadzący imprezę / organizator
06.11.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Beatbox Battle League #3 – organizator
01.11.2014 – 23.10.2014 – Warszawa (Klub Harenda) RapBattle League #3 – prowadzenie imprezy
30.10.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Warszawska Liga Wolnostylowa #20 – Prowadzenie imprezy
28.10.2014- Warszawa (Klub Harenda) Spotkanie z Omenem (gość NZS UW) – współorganizator
23.10.2014 – Warszawa (Klub Harenda) RapBattle League #2 – prowadzenie imprezy
22.10.2014 – Warszawa (Klub Harenda) The Rocky Horror show – Pokaz filmowy – Współorganizator
18.10.2014 – Warszawa (Klub Harenda) WBW Grandprix #3 – Stage Menadżer / Współorganizator
16.10.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Warszawska Liga Wolnostylowa #19 – Prowadzenie imprezy
12.10.2014 – Łódź (Klub Luka) WBW Grandprix #2 – Sędzia / Współorganizator
11.10.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #14 – prowadzący imprezę / organizator
09.10.2014 – Warszawa (Klub Harenda) RapBattle League / SpinDaMajk – Prowadzenie imprezy
02.10.2014 – Warszawa (Klub Arytmia) Warszawska Liga Wolnostylowa #19 – Prowadzenie imprezy
27.09.2014 – Warszawa (Klub Harenda) WBW Grandprix 1 – stage menadżer / współorganizator
20.09.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #13 – prowadzący imprezę / organizator
18.09.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #18 – Prowadzenie imprezy
04.09.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #17 – Prowadzenie imprezy
29.08.2014 – Puławy (Klub) – Bitwa Freestyle w Puławach – Uczestnik
22.08.2014 – Czechy, Hradec Kralove – HH Kemp / Bitwa O Kemping – Prowadzenie
20.08.2014 – Czechy, Hradec Kralove – HH Kemp / Popkiller MłodeWilki Show – Prowadzenie
16.08.2014 – Warszawa (Hocki Klocki) Hip Hop Kemp Before Party – prowadzenie imprezy
09.08.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #12 – prowadzący imprezę / organizator
07.08.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #16 – Prowadzenie imprezy
24.07.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #15 – Bitwa Dwójek – Prowadzenie imprezy
19.07.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #11 – prowadzący imprezę / organizator
12.07.2014 – Warszawa (Tor Wyścigów Służew) The Wall Festiwal – prowadzący imprezę / współorganizator
10.07.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #14 – Prowadzenie imprezy
06.07.2014 – Kalisz (Plaża nad zalewem) HipHop Festiwal Kalisz – koncert Wdowa
26.06.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #13 – Prowadzenie imprezy
25.06.2014 – Sopot (Mewa Towarzyska) Supportbase 3miasto vol. 2 – prowadzenie imprezy / organizator
21.06.2014 – Warszawa (Klub Harenda) ŻywyRap Live Session
14.06.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #10 – prowadzący imprezę / organizator
12.06.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #12 – Prowadzenie imprezy
08.06.2014 – Targówek Handloowa (Park Wiecha na Targówku) – Organizator imprezy
02.06.2014 – Warszawa – Pokaz filmu Korespondent Bryan
31.05.2014 – Brwinów – Miejski Ośrodek Kultury – Bfreenów Freestyle Battle – Uczestnik
29.05.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #11 – Prowadzenie imprezy
22.05.2014 – Warszawa (klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 9 –
21.05.2014 – Sopot (Mewa Towarzyska) Supportbase 3miast vol.1 – prowadzenie imprezy / organizator
17.05.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #9 – prowadzący imprezę / organizator
15.05.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #10 – Prowadzenie imprezy
08.05.2014 – Warszawa (klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 8 –
01.05.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #09 – Prowadzenie imprezy
24.04.2014 – Warszawa (klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 7 –
24.04.2014 – Łódź (Klub Dom) Supportbase Łódź vol. 1 – prowadzenie imprezy / organizator
19.04.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #8 – prowadzący imprezę / organizator
17.04.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa (Bitwa Dwójek) #08 – Prowadzenie imprezy
10.04.2014 – Warszawa (klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 6 –
03.04.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #07 – Prowadzenie imprezy
02.04.2014 – Sopot (Klub Mewa Towarzyska) Lj Karwel // Theodor – Koncert
27-30.03.2014 – Dusseldorf / Aahen – Paweł Althamer – Wspólna sprawa – uczestnik
27.03.2014 – Warszawa (klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 5 –
20.03.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #06 – Prowadzenie imprezy
13.03.2014 – Warszawa (Klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 4 –
08.03.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #7 – prowadzący imprezę / organizator
06.03.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #05 – Prowadzenie imprezy
27.02.2014 – Warszawa (klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 3 –
24.02.2014 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra – współprowadzący audycję
20.02.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #04 – prowadzenie imprezy
13.02.2014 – Warszawa (Klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 2 –
08.02.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #6 – prowadzący imprezę / organizator
06.02.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #03 – Prowadzenie imprezy
30.01.2014 – Warszawa (Klub Harenda) : Kino Hip-Hop Harenda vol. 1 –
27.01.2014 – Warszawa (Radio Bemowo) : Supportbase vs RapGra – Współprowadzący Audycję
23.01.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #02 – prowadzenie imprezy
11.01.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #5 – prowadzący imprezę / organizator
09.01.2014 – Warszawa (Klub Harenda) Warszawska Liga Wolnostylowa #01 – prowadzenie imprezy

2013

21.12.2013 – Warszawa (Białołęcki Ośrodek Kultury) – Bitwa O Białołękę
18.12.2013 – Warszawa (Klub Indecks) Warszawska Liga Wolnostylowa
14.12.2013 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #4 – prowadzący imprezę / organizator
07.12.2013 – Warszawa (Klub SenPszczoły) 7 urodziny Alkopoligamia.com – koncert Theodor/Wdowa
04.12.2013 – Warszawa (Klub Indecks) Warszawska Liga Wolnostylowa
25.11.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #8 – współprowadzący audycję
20.11.2013 – Warszawa (Klub Indecks) Warszawska Liga Wolnostylowa
15.11.2013 – Warszawa (klub 55) Lepsze Piątki #2 – wspólorganizator
09.11.2013 – Warszawa (Klub Harenda) Supportbase LUP #3 – prowadzący imprezę / organizator
06.11.2013 – Warszawa (Klub Indecks) Warszawska Liga Wolnostylowa
28.10.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #7 – współprowadzący audycję
23.10.2013 – Warszawa (Klub Indecks) Warszawska Liga Wolnostylowa
04.10.2013 – Warszawa (Klub 55) Lepsze Piątki #1 – współorganizator
30.09.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #6 – współprowadzący audycję
27.09.2013 – Dęblin (FortClub Dęblin) Bitwa o Dęblińskie przestworza – uczestnik
26.08.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #5 – współprowadzący audycję
23.08.2013 – Hradec Kralove, Czechy / HipHop Kemp – Bitwa O Kemping – prowadzenie
21.08.2013 – Hradec Kralove, Czechy / HipHop Kemp – Popkiller Młode Wilki show – prowadzenie
01-03.08.2013 Płock (Plaża miejska) Polish Hip-Hop Festiwal – Bitwa – Uczestnik
29.07.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #4 – współprowadzący audycję
24.06.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #3 – współprowadzący audycję
27.05.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #2 – współprowadzący audycję
11.05.2013 – Warszawa (klub Mandala) Supportbase LUP #2 – prowadzący imprezę / organizator
29.04.2013 – Warszawa (Radio Bemowo) Supportbase vs Rapgra #1 – współprowadzący audycję
06.04.2013 – Warszawa (klub Mandala) Supportbase LUP #1 – prowadzący imprezę / organizator

2012

07.12.2013 – Warszawa (Klub Remont) 6 urodziny Alkopoligamia.com – prowadzenie
17.08.2012 – Hradec Kralove, Czechy / HipHop Kemp – Bitwa O Kemping – prowadzenie
23.06.2012 – Poznań (Klub Stare Kino) ALkopoligamia Nightz – Koncert Wdowa
09.06.2012 – Londyn, Anglia (Klub Scala) – Koncert Wdowa
27.04 – 06.05. 2012 – Kokkino Nero, Grecja : Student Camp – Koncert Ten Typ Mes
16.03.2012 – Częstochowa (Klub Rura) koncert – Ten Typ Mes
09.03.2012 – Warszawa (Klub 1500m2) 5 urodziny Alkopoligamia.com – Koncert Theodor
03.03.2012 – Biała Podlaska (Klub Czarny Melonik) – Burda o Białą Podlaską – Uczestnik

2011

17.12.2011 – Warszawa (Klub WhyNot): – Freestyle Show
07.12.2011 – Warszawa (Klub Remont): Bitwa Freestylowa – Prowadzenie imprezy
01.12.2011 – Warszawa (Klub Mandala): Mini-Koncert
25.11.2011 – Warszawa (Klub Klinika): (Domówka vol.2) – Freestyle show
19.11.2011 – Warszawa (Klub Indecks): Theodor – MiniKoncert
18.11.2011 – Wałbrzych (Klub Muzyczny K10): Mes/Koncert – Freestyle Show
18.11.2011 – Wałbrzych (Klub Kiwi): Bitwa Freestylowa – juror
12.11.2011 – Warszawa (Klub Harlem): (DjFrodo B-day Party) Prowadzenie imprezy
12.11.2011 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa – uczestnik
04.11.2011 – Warszawa (Klub Fort United): Prowadzenie imprezy / Freestyle Show
29.10.2011 – Raciąż (MCKSIR): Koncert – Theodor
28.10.2011 – Sieradz (Klub Grande Lupo): Theodor – Koncert
22.10.2011 – Katowice (Klub Mega): WdoWa – Koncert
21.10.2011 – Warszawa (Klub Klinika): (Domówka vol.1) – Freestyle show
14.10.2011 – Warszawa (Klub Obiekt Znaleziony): (APJ) prowadzenie imprezy
24.09.2011 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa (WBW#9) – Uczestnik
23.09.2011 – Borne Sulinowo (Klub PRL): Theodor – Koncert
21.09.2011 – Warszawa (Klub Remont): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
11.09.2011 – Łódź (Plenerowa Ustawka Freestyle) – uczestnik
09.09.2011 – Siedlce (Amfiteatr MDK): Theodor – Koncert
19.08.2011 – Hradec Kralove (HipHop Kemp – MainStage) Wdowa/Mes – Koncert
12.08.2011 – Warszawa (Klub Tabu): Prowadzenie imprezy
06.08.2011 – Rawa Maz. (Scena Miejska): Theodor – Koncert
05.08.2011 – Giżycko (Amifteatr Twierdzy Boyen): Mes/Koncert – Freestyle show
15.07.2011 – Charzykowy (Miejski Amfiteatr): Theodor – Koncert
25.06.2011 – Warszawa (Klub Why Not): Bitwa Freestylowa – Prowadzenie imprezy
23.06.2011 – Poznań (Klub Stare Kino): WdoWa – Koncert
11.06.2011 – Warszawa (Radio Czwórka): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
24.05.2011 – Warszawa (Klub Butik): Bitwa Freestylowa – uczestnik
22.05.2011 – Warszawa (Klub Why Not): Freestyle show
20.05.2011 – Warszawa (Klub Ósmy Dzień Tygodnia): Prowadzenie imprezy
19.05.2011 – Białystok (Kampus Politechniki Białostockiej): Mes/koncert – Freestyle
14.05.2011 – Warszawa (Klub Fonobar): Freestyle show
06.05.2011 – Kielce (Klub Wspak): Mes/koncert – Freestyle Show
05.05.2011 – Kraków (Klub Rotunda): Mes/Koncert – Freestyle show
29.04.2011 – Olsztyn (Klub Pinezka): Prowadzenie imprezy
16.04.2011 – Warszawa (Studio Tęcza) Mes/Stasiak – Koncert
09.04.2011 – Łódź (Klub Wytwórnia): Bitwa Freestylowa (FRF) – Uczestnik
08.04.2011 – Toruń (Klub Bunkier/Wertigo): ‘Niedoszły’Koncert/Freestyle Show
06.04.2011 – Wrocław (Klub Alibi): (Popkiller B-day party) – Prowadzenie imprezy
04.04.2011 – Warszawa (Hotel Marriott): (B-MS Warsztaty) – ‘Trener’
02.04.2011 – Warszawa (Klub Fonobar): Bitwa Freestylowa – Juror
01.04.2011 – Chojnice (Klub Kornel): Bitwa Freestylowa – Juror
27.03.2011 – Rzeszów (Klub Mienta): Mes/Koncert – Freestyle Show
26.03.2011 – Rawicz (Klub Ijlicz): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
24.03.2011 – Poznań (Be4Club): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
23.03.2011 – Warszawa (Klub Indecks): (Rap Rewir) – Freestyle Show
19.03.2011 – Warszawa (Klub Skwer/Fabryka Trzciny): Mes/koncert – Freestyle Show
18.03.2011 – Wrocław (Klub Scena): Bitwa Freestylowa (BOP) – juror
12.03.2011 – Warszawa (Klub Grawitacja): Freestyle/beatbox show
11.03.2011 – Warszawa (Klub Fonobar): (UnderRapSession) – Freestyle show
05.03.2011 – Ozorków (Dom Kultury): Bitwa Freestylowa (OFB) – Freestyle Show
04.03.2011 – Kamień krajeński (Bar Zacisze): Bitwa Freetylowa (BOKK) – Freestyle show
03.03.2011 – Koszalin (Klub Fregata): Mes/Koncert – Freestyle Show
02.03.2011 – Gdańsk (Klub Kwadratowa): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
26.02.2011 – Wieluń (Klub ciacho): Mes/Koncert – Freestyle show
25.02.2011 – Chorzów (Klub Kocynder) Bitwa Freestylowa (WOŚ) – Uczestnik
24.02.2011 – Warszawa (Klub Tiffany’s : Stasiak – Koncert + Freestyle Show
23.02.2011 – Warszawa (Klub Indecks): (Rap Rewir) – Freestyle show
20.02.2011 – Warszawa (Klub Indecks): Bitwa Freestylowa (BOB) – Uczestnik
19.02.2011 – Chojnice (Pub Pod Czerwonym Diabłem): Freestyle show
18.02.2011 – Warszawa (Klub Tattoo): (MXN B-day Party) – Freestyle sho
12.02.2011 – Warszawa (Klub The Fresh): (Ematei B-day Party) – Freestyle show
09.02.2011 – Warszawa (Klub Indecks): (Rap Rewir) – Prowadzenie imprezy
04.02.2011 – Mińsk Maz. (Mjuzik Pub): Mes/Koncert – Freestyle show
29.01.2011 – Szczecin (Klub Słowianin): Mes/Koncert – Freestyle Show
28.01.2011 – Katowice (Klub Cogitatur): Mes/Koncert – Freestyle Show
21.01.2011 – Warszawa (Klub Karmel): (Ur. Dj Hubsona) – prowadzenie imprezy
13.01.2011 – Bydgoszcz (Klub White Chocolate): Bitwa Freestylowa – uczestnik
12.01.2011 – Warszawa (Klub Indecks) (Rap Rewir) – prowadzenie imprezy
09.01.2011 – Sieradz (Scena miejska): Ten Typ Mes – Koncert
07.01.2011 – Skierniewice (Klub Drugi Dom): (WOŚP) – prowadzenie imprezy

2010

17.12.2010 – Warszawa (Klub The Fresh): (PoPkiller Christmas Party) Freestyle Show
17.12.2010 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa (GAPA FB) – Uczestnik
11.12.2010 – Wrocław (Klub Vis A Vis): (4’Ur. Alkopoligami) Stasiak/2cztery7 – Koncert
10.12.2010 – Warszawa (Klub Balsam): (4’Ur. Alkopoligamii) Stasiak/2cztery7 – Koncert
08.12.2010 – Łódź (Klub Czekolada): (Dj Hubson mixtape-Promo Party) – Soundsystem
19.11.2010 – Warszawa (Klub Fonobar): Freestyle Show
30.10.2010 – Busko Zdrój (Hala Sportowa): (3×3 Battle) Prowdzenie imprezy
27.10.2010 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa (Finał WBW#8) – Uczestnik
23.10.2010 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa (el.WBW#8) – Uczestnik
22.10.2010 – Warszawa (Klub Harlem): Prowdzenie imprezy
20.10.2010 – Warszawa (Klub Opium): (Wielkie Otrzęsiny Warszawy) – Freestyle Show
15.10.2010 – Poznań (Klub Czekolada): (DjHubson mixtape-promo party) – Soundsystem
09.10.2010 – Warszawa (Klub Fonobar): (MyTuPijemy vol.2) – Freestyle Show
09.10.2010 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa (el.WBW#8) – Uczestnik
25.09.2010 – Warszawa (Klub The Fresh): (Chrzest PoPkiller’a) – Freestyle Show
25.09.2010 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa (el.WBW#8) – Uczestnik
24.09.2010 – Warszawa (Klub Obiekt Znaleziony): Oficjalne wstąpienie do Alkopoligamia.com
10.09.2010 – Siedlce (Amfiteatr MDK) Theodor – Koncert
05.09.2010 – Sandomierz (Rynek miejski): (Ludzie ulicy też mają serca) Prowdzenie imprezy
28.08.2010 – Sochaczew (Klub ‘pod amfiteatrem’) Theodor – Koncert
25.08.2010 – Warszawa (Cud Nad Wsiłą): Bitwa Freestylowa (BOW) – Uczestnik
21.08.2010 – Rawa Mazowiecka (Scena miejska): Theodor – Koncert
02.07.2010 – Warszawa (klub Harlem): Bitwa Freestylowa (BOH) – Uczestnik
30.04.2010 – Warszawa (Radio Luxemburg): (UnderRapSession) – Freestyle Show
13.03.2010 – Warszawa (Klub Harlem): Bitwa Freestylowa (MicrophoneMaster#VI) – Uczestnik

2009

19.12.2009 – Gdańśk (CSG): Bitwa Freestylowa (NBDS 3’d b-day party) – Uczestnik
18.12.2009 – Warszawa (Klub Harlem): (Niewidzialni B-day party) Freestyle Show
12.12.2009 – Radom (Klub Katakumby): Bitwa Freestylowa (RFB) – juror
06.12.2009 – Warszawa (Klub Harlem): Prowadzenie imprezy
05.12.2009 – Kraków (Klub Arka): Bitwa Freestylowa (Finał WOW) : Uczestnik
28.11.2009 – Warszawa (Klub Harlem): Przegląd sceny niezależnej (Gapa 2009-HipHop) – juror
27.11.2009 – Warszawa (Klub Fonobar): Bitwa Freestylowa (el.WOW) – Uczestnik
07.11.2009 – Wrocław (Klub Teatr): Bitwa Freestylowa (el.WOW) – Uczestnik
06.11.2009 – Płock (Klub Vegas): (Rytmy Ulicy) Prowadzenie imprezy
16.10.2009 – Warszawa (Klub Harlem): Prowadzenie imprezy
18.09.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (Theodor b-day party) Prowadzenie imprezy
14.09.2009 – Warszawa (Barka przy Moście Świętokrzyskim): Prowadzenie imprezy
11.09.2009 – Siedlce (Amfiteatr): Prowadzenie imprezy
04.09.2009 – Łódź (Klub Blue): Bitwa Freestylowa (OCF) – Uczestnik
20.08.2009 – Warszawa (Barka przy Moście Świętokrzyskim): Freestyle Show
06.08.2009 – Płock (Ogródek MZOS): Prowadzenie imprezy
28.06.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (Trzymaj Fason) – Prowadzenie imprezy
26.06.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (Finał Haiha022) – Prowadzenie imprezy
20.06.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (el. Haiha022) – Prowadzenie imprezy
15.06.2009 – Szczecin (Whisky Bar): Bitwa Freestylowa (BOS#3) : Uczestnik
13.06.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (el. Haiha022) – Prowadzenie imprezy
06.06.2009 – Warszawa (ZSI nr.62): (Aktywni dla stegien) Freestyle Show
30.05.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (el. Haiha022) – Prowadzenie imprezy
16.05.2009 – Warszawa (Klub Fonobar): (UKnowHowWeDo) Prowadzenie imprezy
08.05.2009 – Gdańsk (Kampus AWFiS): Bitwa Freestylowa (TWS) – Uczestnik
01.05.2009 – Olsztyn (Klub Andergrant): Bitwa Freestylowa (RapSesja vol3) – Uczestnik
18.04.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (Bitwa dzielnic) – Uczestnik
16.04.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
13.04.2009 – Szczecin (Whisky Bar): Bitwa Freestylowa (BOS#2) – Uczestnik
02.04.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
29.03.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (Freshskillz) – Prowadzenie imprezy
28.03.2009 – Zielona Góra (Klub Kotłownia): Bitwa Freestylowa (Skill2Kill) – Uczestnik
27.03.2009 – Warszawa (Klub Indecks): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
26.03.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
19.03.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
12.03.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
26.02.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
22.02.2009 – Warszawa (Klub The Fresh): (Freshskillz) Prowadzenie imprezy
21.02.2009 – Toruń (Klub NRD): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
20.02.2009 – Bydgoszcz (BFB#IV): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
19.02.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
13.02.2009 – Olecko (Klub Kultura): Prowadzenie imprezy
12.02.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
07.02.2009 – Szczecin (Klub Słowianin): Bitwa Freestylowa (WBS#3) – Uczestnik
06.02.2009 – Gorzów Wielkopolski (Klub MBM): Prowadzenie imprezy
05.02.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (HipHop Day Session) – Prowadzenie imprezy
31.01.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (MicrophoneMastersIV) – Uczestnik
29.01.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022-befor vol.2) – Prowadzenie imprezy
22.01.2009 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022-befor vol.1) – Prowadzenie imprezy
16.01.2009 – Chełmek (Klub Nisza): Bitwa Freestylowa (BON) – Uczestnik

2008

29.10.2008 – Kraków (Klub Imbir): Bitwa Freestylowa (WOW) – Uczestnik
04.10.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (WBW#6) – Uczestnik
20.09.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (WBW#6) – Uczestnik
13.09.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (WBW#6) – Uczestnik
06.09.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (WBW#6) – Uczestnik
30.08.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (E-Lo Biba) Freestyle show
15.08.2008 – Warszawa (Klub Pretekst): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
16.06.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Freestyle Jam) – Freestyle Show
12.06.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Freestyle Jam) – Freestyle Show
08.06.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Freestyle Jam) – Freestyle Show
10.04.2008 – Warszawa (Klub Harlem): (Oł J.O.Ł#2) Prowadzenie imprezy
13.02.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022-Melanż) – Prowadzenie imprezy
23.01.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
16.01.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
09.01.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
02.01.2008 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy

2007

29.12.2007 – Warszawa (Klub Depozyt 44): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
19,12.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
12.12.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
15.09.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
01.09.2007 – Warszawa (Klub Harlem): Freestyle Palace – Koncert
01.09.2007 – Warszawa (Amfiteatr w Parku Sowińskiego): (HipHop Kombatantom) Freestyle Show
18.08.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
11.08.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
04.08.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
28.07.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
21.07.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
20.07.2007 – Strzelce Opolskie (Klub _______ ): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
14.07.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
08.07.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Haiha022) – Prowadzenie imprezy
17.06.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (el.WBW#5) – Uczestnik
10.06.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (el.WBW#5) – Uczestnik
03.06.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): Bitwa Freestylowa (el.WBW#5) – Uczestnik
25.05.2007 – Warszawa (Muszla w Parku Praskim) with Wariat/Lostbeats – Koncert
29.03.2007 – Warszawa (klub Harlem): (OŁ J.O.Ł) – Prowadzenie imprezy
24.03.2007 – Bielsko Biała (Klub Highlander): Bitwa Freestylowa (el.WOŚ) – Uczestnik
21.03.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (Finał Haiha022) – Prowadzenie imprezy
14.03.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (el.Haiha022) – Prowadzenie imprezy
07.03.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (el.Haiha022) – Prowadzenie imprezy
28.02.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (el.Haiha022) – Prowadzenie imprezy
21.02.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (el.Haiha022) – Prowadzenie imprezy
17.02.2007 – Warszawa (Klub Harlem): (1’st Soundsystem Battle) – Freestyle Show
13.02.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (el.Haiha022) – Prowadzenie imprezy
06.02.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (el.Haiha022) – Prowadzenie imprezy
31.01.2007 – Warszawa (Klub NewDeep): (el.Haiha022) – Prowadzenie imprezy

2006

27.12.2006 – Gdańsk (Klub Parlament): Bitwa Freestylowa (BOB) – Uczestnik
16.12.2006 – Szczecin (Klub Muzyczny Fabryka): Bitwa Freestylowa (WBS#2) – Uczestnik
09.12.2006 – Warszawa (Hala sportowa bielany): (Sautrady break fever) Freestyle Show
17.11.2006 – Bydgoszcz (Klub Savoy): (BFB2) Prowadzenie imprezy
03.11.2006 – Warszawa (Klub Indecks): Bitwa Freestylowa (BOI#7) – Uczestnik
19.10.2006 – Warszawa (Klub Indecks): Bitwa Freestylowa (BOI#6) – Uczestnik
16.09.2006 – Warszawa (Klub Indecks): Bitwa Freestylowa (BOI#5) – Uczestnik
08.09.2006 – Piaseczno (Dom Kultury): Freestyle Palace – Koncert
07.09.2006 – Warszawa (Klub Indecks): Freestyle Palace – Koncert
02.09.2006 – Maków Mazowiecki (MDK): Freestyle Palace – Koncert
26.08.2006 – Błonie (Amfiteatr w Błoniach): Freestyle Palace – Koncert
26.08.2006 – Błonie (Amfiteatr w Błoniach): Bitwa Freestylowa (BOM#2) – Uczestnik
25.08.2006 – Płock (Plaża miejska): Freestyle Palace (HipHop Desant) – Koncert
05.08.2006 – Giżycko (Amfiteatr w Twierdzy Boyen): Bitwa Freestylowa (BOB) – Uczestnik
14.07.2006 – Warszawa (Klub Galeria): Szara Cegła – Koncert
03.07.2006 – Warszawa (Klub Indecks): Bitwa Freestylowa (BOI#4) – Uczestnik
10.06.2006 – Warszawa (Klub Palladium): Bitwa Freestylowa (Finał WBW#4) – Uczestnik
09.06.2006 – Warszawa (Muszla Koncertowa w Parku Praskim): Bitwa Freestylowa (Baraż WBW#4) – Uczestnik
03.06.2006 – Białystok (Klub Loft): Bitwa Freestylowa (el.WBW#4) – Uczestnik
25.05.2006 – Szczecin (Klub pod Masztami): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
22.05.2006 – Warszawa (Klub Indecks): Bitwa Freestylowa (BOI#3) – Uczestnik
20.05.2006 – Poznań (Klub Piwnica): Bitwa Freestylowa (el.WBW#4) – Uczestnik
13.05.2006 – Gdańsk (Klub Kwadratowa): Bitwa Freestylowa (el.WBW#4) – Uczestnik
28.04.2006 – Warszawa (Klub Harenda): Bitwa Freestylowa (el.WBW#4) – Uczestnik
31.03.2006 – Białystok (Klub Gwint): Szara Cegła (Festival Zgrzyty) – Koncert
24.03.2006 – Warszawa (Klub Harenda): Bitwa Freestyle/Beatbox (WW) – Uczestnik
10.03.2006 – Żyrardów (Dom Kultury): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
06.02.2006 – Lublin (Klub Graffity): Szara Cegła – Koncert
08.01.2006 – Błonie (Sala kina Bajka): Bitwa Freestylowa (BpM) – Uczestnik

2005

25.11.2005 – Gdańsk (Klub Parlament): Bitwa Freestylowa (BOB) – Uczestnik
04.11.2005 – Warszawa (Klub Kuźnia): Prowadzenie imprezy
14.10.2005 – Białystok (Klub Gwint): Bitwa Freestylowa (BOP) – Uczestnik
30.09.2005 – Gliwice (Klub VIP): Bitwa Freestylowa – Uczestnik
09.09.2005 – Warszawa (Klub Harenda): Bitwa Freestylowa (BOH)- Uczestnik
18.08.2005 – Warszawa (Muszla koncertowa w parku praskim) Szara Cegła – Koncert
05.08.2005 – Giżycko (Amfiteatr Twierdzy Boyen): Bitwa Freestylowa (Bitwa o Beczkę) – Uczestnik
30.07.2005 – Szczecin (Klub Alchemia): Bitwa Freestylowa (Bitwa dwójek) – Uczestnik
23.07.2005 – Ślesin (Plaża miejska) Szara Cegła – Koncert
29.06.2005 – Gdynia (Klub Ucho): Bitwa Freestylowa (Bruk Festiwal) – Uczestnik
28.05.2005 – Poznań (Klub Eskulap): Bitwa Freestylowa (el.WBW#3) – Uczestnik
21.05.2005 – Katowice (Klub Mega): Bitwa Freestylowa (el.WBW#3) – Uczestnik
16.05.2005 – Warszawa (Klub Przestrzeń Graffenberga): Bitwa Freestylowa (el.WBW#3) – uczestnik
02.05.2005 – Konin (Klub Robinson): Szara Cegła – Koncert
30.04.2005 – Warszawa (Boiska przy Metro-Wilanowska) Szara Cegła – Koncert
23.04.2005 – Lublin (Klub Graffiti) Bitwa Freestylowa (el.WBW#3) – uczestnik
16.04.2005 – Warszawa (klub Live): Szara Cegła – Koncert
21.01.2005 – Warszawa (Klub Paragraf 51): Szara Cegła – Koncert

2004

05.11.2004 – Kielce (Klub Hormon): Bitwa Freestylowa (el. FreeFighting Mc’s)- uczestnik
29.10.2004 – Warszawa (Klub Paragraf 51): Szara Cegła – Koncert
12.06.2004 – Warszawa (Klub Vena): Bitwa Freestylowa – uczestnik
22.04.2004 – Warszawa (Klub Przestrzeń Graffenberga): Bitwa Freestylowa (el.WBW#2) – uczestnik

2003
10.04.2003 – Warszawa (Klub Antidotum): Bitwa Freestylowa (el.WBW#1) – Uczestnik